Zpět do obchodu

Registrace

Instalace

Instalace Termostatu ct 200

Pokud zakoupíte u nás, rádi Vám pomůžeme s prvním nastavením a aktivací termostatu, je pouze nutné vyzvednou zboží v čase kdy je přítomen technik, který Vám vše vysvětlí co a kam zapojit. Vysvětlí Vám funkce aplikace a její nastavení, poradí Vám ohledně instalace a i funkce celého systému, prostě odejdete a vše bude připraveno a nastaveno k instalaci u Vás doma..

Bosch Smart Home System

Stáhněte si aplikaci EASY CONTROL AppStore nebo GooglePlay a tu si nainstaluje a spusťte.

Před zahájením instalace připojení k termostatu Vás aplikace vyžádá vytvořit účet tzv. BOSCH-ID kde Vám na registrovaný email bude zasláno ověření e-mailové adresy, toto musíte potvrdit. 

Po ověření a přihlášení k BOSCH-ID následuje v aplikaci naskenování a spárování s CT 200 pomocí QR kódu, který naleznete na příručce.

Vytvoříte heslo pro připojení k CT 200 a máte hotovo, nyní můžete nastavit termostat nebo přidat termostatické hlavice BOSCH. 

Instalace je jednoduchá, lze jej připojit přímo na sběrnici kotle Bosch, Junkers, nebo použít adaptér a připojit na jiný kotel či tepelný zdroj.

Lze provozovat i v domech kde je centrální vytápění (paneláky, činžáky), kde jsou radiátory ovládány hlavicemi a CT 200 za použití adaptéru nevyžaduje topný zdroj, čímž můžete pohodlně ovládat chytře teplo domova.

Při instalaci do kotle BOSCH či JUNKERS doporučujeme využití služeb servisních techniků, aby jste si neodborně nepoškodily Váš kotel!

Při instalaci za použití adaptéru bez připojení do kotle není třeba žádných velikých zkušeností..

Podmínkou je WIFI- připojení k internetu.

Jak nastavit termost CT 200 je velice "EASY"

veškeré programování termostatu se provádí v aplikaci EASY HOME.je velice přehledné

Pokud je připojen ke spotřebiči BOSCH nebo Junkers můžete nastavit  topnou křivku a naprogramovat teplotu vody, nebo zjistit jaký tlak je v systému.

 

 

Pokud máte CT 200 připojenou na adaptér je možné pouze ovládat a programovat termostatické hlavice a spínat kotel.

 

Instalace chytré hlavice BOSCH

 

 Instalace hlavice je jednoduchá, spustíte aplikaci EASY Control v menu nastavení zařízení přidáte zařízení, opět pomocí QR kodu který je umístěn na hlavici dojde k automatickému spárování, nyní dáte do hlavice baterie a připevníte na radiátor. Hlavice se za začátku kalibruje na ventil radiátoru, pokud kalibarce proběhne správě zobrazí se na hlavici teplota a vše je hotové a připravené k ovládání.

 Video je v angličtině, ale je to opravu jednoduché!

 

 

Zákazníkům kteří zakoupili nebo zakoupí zboží na našem eshopu poskytujeme plnou podporu při instalaci.

Je možné si zboží u nás na prodejně prohlédnout a vyzkoušet, vše Vám rádi vysvětlíme protože je to "EASY"

 

MANUÁL BOSCH EASY CONTROL CT 200

MANUÁL TERMOSTATICKÁ CHYTRÁ HLAVICE BOSCH

MANUÁL EASY CONTROL ADAPTER

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Zpět do obchodu