Zpět do obchodu

Registrace

EasyControl Set CT 200 bílá (termostat + 3 hlavice)

Wifi termostat roku 2019 - který nikdy nezestárne, díky aplikaci ZDARMA  (verze pro kotle Junkers, Bosch a Buderus - drátové propojení)

12 836 Kč

EasyControl Set CT 200 bílá (termostat + 3 hlavice)

Kód: 7736701393

Wifi termostat roku 2019 - který nikdy nezestárne, díky aplikaci ZDARMA  (verze pro kotle Junkers, Bosch a Buderus - drátové propojení)

SET CT 200 + 3 termostatické bezdrátové hlavice

Zcela nový týdenní prostorový regulátor teploty Bosch Easy Control určený pro kotle Junkers s elektronikou Bosch Heatronic III a novější. Ovládání je velice jednoduché, podobá se menu v mobilních telefonech a je plně dotykové. Pro snažší komunikaci s uživatelem dokonce používá zadní podsvícení, jehož barva se mění v okamžiku, kdy regulátor přechází do jiného režimu (i při vzdálené správě) nebo když dojde k závadě na kotli - pak se rozsvítí červeně. Ve spojení s kotli Junkers a Bosch zajišťuje plynulou regulaci výkonu a pomáhá tak udržet naprosto přesně nastavenou teplotu. Kromě týdenního programu pro vytápění lze nastavit i program na ohřev užitkové vody (ECO/COM). Samozřejmostí je zobrazení poruch kotle na podsvíceném displeji. Zapojení lze provést pomocí dvoužilového kabelu a svorek B-B.

Důležitou funkcí regulátoru CT 200 je vzdálená komunikace s uživatelem přes internet a mobilní aplikaci Easy Control (iOS i Android). Do sítě internet se připojuje pomocí WIFI.

Navíc umí fungovat jako ekvitermní termostat. Teplotu venku si však nemusí měřit dalším čidlem (odpadá kabeláž). Zjišťuje si ji ze serveru počasí přes internet !

Stránka věnovaná produktu zde.

 

Chcete si nastavit teplotu v každém pokoji zvlášť ? S hlavicemi Bosch to není žádný problém. V aplikaci Easy Bosch si můžete nastavit teplotu jednotlivých místností dle libosti (hlavice musí být umístěna i v místnosti, kde je umístěn termostat CT 200). V setu naleznete 3 hlavice, ale další je možné dokoupit samostatně zde.

 

  • Vhodný pro kotle Junkers a Bosch : Cerapur Acu, Cerapur Smart, Cerapur Comfort, Cerapur Compact, Suprapur a Bosch Condens 9000i.
  • Pro elektrokotle Bosch Tronic Heat a starší plynové kotle s elektronikou Bosch Heatronic I a II za pomoci Adptéru Easy Control .
  • Plynulá regulace výkonu nástěnných plynových kotlů vybavených jednotkou Bosch Heatronic III a novější.
  • Velmi jednoduché použítí dotykem prstu.
  • Rychlé nastavení za pomoci QR kódů
  • Monitoring energie
  • Přímé spojení se servisem přes aplikaci
Jméno značky: Bosch Termotechnika
Kategorie: Chytrý termostat Bosch
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Na dotaz
12 836 Kč
10 608 Kč bez DPH
Zpět do obchodu