• EasyControl adaptér Bosch
 • Adaptér EasyControl je vhodný pokud chcete ovládat jiné zařizení pomocí požadavku on/off. Nebo pro ostatní topné systémy mimo kotle Junkers a Bosch, umožňuje použití bez EMS2 (např. Heatronic 2, elektrokotle Bosch, zařízení s on/off ovládáním nebo OpenTherm).  IP20, rozměr 134x115x37 mm.

   

  Jednoduše praktické:

  příslušenství EasyControl Adaptér EasyControl od firmy Bosch Adaptér budete potřebovat, pokud chcete EasyControl používat se staršími kotli a nebo i bez nich.(řízení teplot místností... dálkového vytápění, prostě všude tam kde jsou radiátory s termostatickými hlavicemi)

  Adaptér JE vybaven:

  pro modulační otopné soustavy s protokolem OpenTherm pro zařízení se systémem on/off a dálkové vytápění pro starší kotle s protokoly iRT Informace o komunikačním protokolu Vašeho kotle najdete v návodu k instalaci zařízení.

  Připojení bez starostí

  Adaptér funguje jako přepínač mezi otopnou soustavou a zařízením EasyControl. Pro nejlepší výsledky nainstalujte adaptér hned vedle otopné soustavy. A poté jednoduše zasuňte síťovou zástrčku do zásuvky – a je hotovo!

  Nemusíte mít žádný kotel aby jste mohli ovládat termostatické hlavice, možno použít i v panelovém či činžovním domě s dálkovým vytápěním.

  Pozor:

  Ve spojení se systémem on/off zařízení nabízí EasyControl pouze hlavní funkce. To zahrnuje možnost otopnou soustavu ovládat a programovat vzdáleně přes internet a funkci detekce přítomnosti osob.

  Adaptér a jednotku CT 200 je nutné propojit pomocí 2 žilového kabelu, zatím nelze komunikovat bezdrátově. Jednotka je napájena z adaptéru.

  Dostupnost:Skladem
  Můžeme doručit do:
  1.3.2021
  Značka:Bosch Termotechnika
  Záruka:2 roky
  • Cena:
  • 1 476 Kč
   976 Kč bez DPH
   1 181 Kč
 • CT200 bosch zdroj
  • 1 z 3
  503081205.bosch easycontrol adapter idegen kazanhoz 7736701598junkers bosch easycontrol adapters ct200 pievienosanai sistemam ar onoff vai opentherm 40
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.